Velkommen til

VOL-VESTERÅLEN ONLINE AS


Vesterålens egen nettavis gjennom 18 år. Hovedfokus på nyheter.
Formidler stoff fra kommunene Andøy, Bø, Hadsel, Sortland og Øksnes.
Også vert for Nord-Norges største rubrikktjenester: jungeltelegrafen.

Ansvarlig redaktør
Geir Bjørn Nilsen
932 56 165
geir@vol.no

Journalist Hadsel
Espen Mowinckel Pettersson
940 18 462
espen@vol.no

Journalist Sortland
Gaute Bergsli
907 43 678
gaute@vol.no

Fotograf
Marius Birkeland
975 22 955
marius@vol.no

Journalist Øksnes
Silje Helene Nilsen
452 75 020
silje@vol.no

Nyhetsredaktør
Sanna D. Børstad
476 42 842
sanna@vol.no

Journalist Andøy
Jørn Aune
908 90 996
jorn@vol.no

Journalist
Vegard Mahle Aas
415 75 216
vegard@vol.no